به محض اینکه انیمیشن لوگو جای خود را در تبلیغات دیجیتال مارکتینگ گرفت ، بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک با طراحان این امر در تماس شدند. اما چرا اینقدر لوگو موشن محبوب شد؟
یک لوگو موشن روشی مدرن و پویا برای ارائه یک برند است. این کار می تواند پیام خاصی را برای جذب مشتری انتقال دهد. علاوه بر این، این یک راه خوب برای پیشی گرفتن از رقبا است زیرا یک لوگو موشن اصالت برند را نیز تضمین می کند.

مزایایی را که لوگو موشن برای یک برند به ارمغان می آورد:

آگاهی بیشتر از برند


بسیاری از کارشناسان می گویند که تصاویر پویا و همچنین محتوای ویدیویی بهتر از یک تصویر راکد درک می شوند و به راحتی می توان آنها را به خاطر آورد. یک لوگو موشن قدرتمند با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار می کند و توجه آنها را به طور مؤثر جلب می کند. برخی از انیمیشن ها می توانند حداکثر ۱۰ ثانیه طول بکشند که باعث می شود شانس حفظ کردن مشتری را در مقایسه با یک نگاه کوتاه به تصویر راکد انداختن را افزایش دهد.

برداشت اول


لوگو موشن رایگان – برداشت اول از دیدن یک لوگو موشن تأثیر زیادی در چگونگی دیده شدن یک محصول دارد و این نیز فقط چند ثانیه طول می کشد تا تصمیم بگیریم چیزی را دوست داریم یا نه. از آنجا که یک لوگو اولین نماینده یک برند است، لازم است تا برای مشتریان بالقوه اولین تصویر را از برند ایجاد کند. یک لوگوی متحرک راهی مناسب برای غافلگیر کردن افراد و افزایش شانس در یادآوری برند شما است. برداشت اول و مثبت به جذب کاربران سایت کمک می کند.

برانگیختن احساسات


لوگو موشن رایگان – اکثر افراد ایده های تازه و غیرمعمول را دوست دارند و از ان استقبال می کنند و یک لوگوی متحرک روش خوبی برای غافلگیر کردن آنها است. یک انیمیشن لوگو موثر می تواند محرک هیجان، شادی و ایجاد ارتباط شود. اگر یک لوگو بتواند برخی از احساسات مثبت را برای مخاطب هدف به ارمغان بیاورد، احتمال زیادی وجود دارد که آنها یک برند را به خاطر بسپارند و آن را با نگاه مثبت به خاطر بسپارد.

سناریو مناسب برای لوگو


برای اینکه بدانید دقیقا لوگو موشن چیست اجازه دهید این توضیح را بدهیم که یک لوگو موشن می تواند به بخشی از روند روایت داستان تبدیل شود. یک انیمیشن می تواند توضیحی دقیق تر درباره ماهیت یک تجارت از آنچه که یک لوگو ثابت انجام می دهد ارائه دهد. این فیلم و یا انیمیشن به عنوان یک فیلم کوتاه کار می کند و داستانی بی نظیر از یک محصول یا یک شرکت را روایت می کند. محتوای ویدئویی می تواند به راحتی ارتباط عاطفی با بینندگان برقرار کند. علاوه بر این ، فیلم را می توان در وب به اشتراک گذاشت ، به این معنی که افراد بیشتری می توانند یک لوگو را ببینند.

نشان برند حرفه ای


لوگو موشن افترافکت – کاربران ممکن است در زمینه بازاریابی متخصص نباشند، اما می دانند روند این کار چیست. بسیاری از شرکت های معروف از جمله Google قبلاً نسخه های متحرکی از آرم های خود را به دست آورده اند و با افتخار آن را با تمام دنیا به اشتراک می گذارند. به همین دلیل است که وقتی یک برند نشان می دهد که از نوآوری ها پیروی می کند، کاربران و یا مردم آنها را حرفه ای واقعی می دانند.

وب سایت شرکت


موشن لوگو اماده – لوگو موشن چیست و چرا برای یک وب سایت ضروری است ؟

وب سایت ها مانند یک CV برای یک شرکت هستند. حتما اطمینان حاصل شود که یک وب سایت به طور مؤثر و درست کار می کند و بسیارحیاتی است. یک لوگو موشن خوب می تواند باعث بهبود تصویر سایت و همچنین تقویت SEO آن در (بهینه سازی موتور جستجو) شود. بازدید کنندگان انیمیشن را تماشا می کنند و با این کار وقت بیشتری را در یک صفحه می گذرانند. این شاخص تأثیر زیادی در رتبه وب سایت در نتایج جستجو دارد.

ارائه های انیمیشنی


برندهای عمومی اغلب مجبورند لوگو موشن های مختلفی را اجرا کنند، خواه برای یک نمایش محصول یا یک نشست تجاری. با درج لوگو موشن به اسلایدها، می توانید عنصر اصالت و خلاقیت را به ارائه انیمیشنی اضافه کنید.

یک توصیه مهم
همانطور که می بینیم، لوگو موشن ها اغلب به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مؤثر استفاده می شود. این کمک می کند تا برند ها به یاد ماندنی ، آگاهی از نام های تجاری، بهبود سناریو نویسی و ایجاد یک تصویرماندگار برای یک برند کمک کند. برای کارآمدتر کردن آن ، فراموش نکنید که فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید.

برای اینکه بدانید دقیقا لوگو موشن چیست این نکته را بدانید که قبل از ایجاد انیمیشن لوگو ، اهداف تجاری شرکت را آنالیز کنید و به شخصیتی که یک برند نشان می دهد فکر کنید.

انجام تحقیقات کاربران انیمیشن لوگو باید به ترجیحات کاربران گرایش یابد.

سعی کنید کاربران را غافلگیر کنید. انیمیشن هایی بسازید که به نتیجه نهایی در ثانیه اول غیرقابل پیش بینی باشد.

آن را کوتاه بسازید. سعی کنید از یک لوگو موشن هایی پیچیده تهیه نکنید. توصیه می شود کمتر از ۱۰ ثانیه این کار را انجام دهید.