هنگامی که ما مأمور به ایجاد وب سایت شرکت Yorkshire Soap شدیم، بخش بزرگی از کار ایجاد کاراکترهای مصور برای ایجاد حس جذابیت و سحر آمیز در یک تجربه آنلاین بود.
تصویر سازی می تواند یک روش قابل توجه در دادن صفات انسانی به یک برند و ایجاد هویت و شخصیت در آن باشد. تحقیقات اولیه ما پتانسیل کارهای مصور را نشان داد، زیرا طرح های ترسیم شده دستی به خوبی منعکس کننده طبیعت دست ساز و لغزنده محصولات شرکت Yorkshire Soap بودند.
صاحبان آن، وارن و مارکوس ، برای آزمایش آماده بودند و درها را برای آزادسازی تخیلات جمعی ما باز کردند. به عنوان یک تیم، ما ایده های مختلفی را در mood board (مجموعه‌ای از عکس‌ها، نوشته و اشیاء که قرار است به شما در طراحی ایده دهند)، طرح ها و دفترچه یادداشت ایجاد کردیم تا ایده های خود را ارائه دهیم.

مفهومی که در پس تصویر شرکت Yorkshire Soap بود

پس از بررسی دقیق، موضوع پَری یورکشایر ظهور کرد، زیرا این امر به خوبی با نوآوری و هویت نام تجاری موجود مطابقت داشت. قدم زدن به یک فروشگاه شرکت Yorkshire Soap مانند قدم گذاشتن به یک رویا است. شما با رایحه های خوشایند، موسیقی جذاب، حباب های صابون و سر حیوانات که از هر گوشه ای به چشم می خورند، مورد استقبال قرار گرفته می شوید. این احساسی بود که ما مایل به ایجاد آن در وب سایت بودیم.

ارتقای برند تجاری از طریق تصویر سازی

کاراکتر های مصور، برند Yorkshire Soap را تقویت می کنند ، به آن شخصیت می دهند و شکل گیری پیوند عاطفی با این برند را برای مشتریان آسان تر می کنند.
تصویر سازی یک روش مفید برای انتقال ظرافت، زیبایی و نمایشی از شرکت Yorkshire Soap است. مجموعه کاراکترهای تبلیغاتی که ایجاد کردیم احتمالاً با برند هم راستا می شوند و می توان سال ها یا حتی ده ها سال از آن ها استفاده کرد.

کاراکترها، به شرکت Yorkshire Soap حیات می بخشند

مرحله مهم در خلق موجودات جنگلیمان، دادن شخصیت به آن ها بود.
ما این امر را از طریق لباس پوشاندن به آن ها بدست آوردیم و به هر شخصیت یک استایل متمایز با الهام گرفتن از تصاویر كودكان در قدیم از صفحات Beatrix Potter و Roald Dahl نسبت دادیم.
بعد از طراحی برخی ایده ها روی کاغذ، من موجودات را در فتوشاپ با استفاده از تبلت کشیدم. پس از آن، هر تصویر را که طراحی می کردم، آن ها را با استفاده از Illustrator رنگ آمیزی می کردم تا اطمینان حاصل کنم که آن ها به اندازه کافی تطبیق پذیر و متنوع جهت استفاده در وب، و همچنین بر روی بسته بندی یا فروشگاه هستند.
پس از اتمام تصاویر، من با یک نویسنده آگهی های تجارتی و مطالب تبلیغاتی همکاری کردم تا به ایجاد یک روند تشریح کاراکتر جذاب برای هر موجود جنگلی با الهام از ادبیات کودکان (که در بالا مشاهده می شود) کمک کنم.
با تغییر فصل ها، تصاویر ما نیز همواره کاربرد دارند. ما نسخه ای از تابستان و زمستان را برای هر حیوان ایجاد کردیم، آن ها در ماه های سردتر ، در میان زمینه یخبندان و برف، در ژاکت های گرم، کلاه و روسری پیچیده شده، ظاهر می شوند.

تصاویر ما در بسته بندی کریسمس شرکت Yorkshire Soap ارائه شد.

موجودات جنگلی ما در طبیعت

آنچه که واقعاً هیجان انگیز است، مشاهده شخصیت هایی است که در خارج از طبیعت خلق کرده ایم.
در این کریسمس این فرصت را داشتیم که لبخند بازدیدکنندگان را در حالیکه به آن ها درون ویترین فروشگاه شرکت Yorkshire Soap Leeds دست می زدند، مشاهده کنیم، و این واقعا لذت بخش است که مشاهده می کردیم که کودکان و بزرگسالان برای دقیق تر دیدن آن ها در پشت ویترین ایستاده بودند.

فکر می کنید یک تصویرگر می تواند به برند شما کمک کند؟
فکر می کنید تصویر می تواند مارک تجاری شما را ارتقا بخشد؟ با ما در تماس باشید تا بدانید چگونه می توانیم به شما کمک کنیم.